ECS-320-10-37B-CKY-TR
Partnumber:
ECS-320-10-37B-CKY-TR
Manufacturer:
ECS, Inc. International
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 32MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 10pF FUND 50Ohm 4-Pin Mini-CSMD T/R