ECS-.327-12.5-17X
Partnumber:
ECS-.327-12.5-17X
Manufacturer:
ECS, Inc. International
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 12.5pF FUND 50000Ohm 4-Pin SMD T/R