ECS-.327-12.5-38
Partnumber:
ECS-.327-12.5-38
Manufacturer:
ECS, Inc
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 12.5pF Flexural 65000Ohm 4-Pin Mini-SMD T/R