ECS-.327-12.5-49-TR
Partnumber:
ECS-.327-12.5-49-TR
Manufacturer:
ECS, Inc
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 12.5pF Flexural 70000Ohm 2-Pin Ultra Mini-CSMD T/R