ECS-3963-1000-BN-TR
Partnumber:
ECS-3963-1000-BN-TR
Manufacturer:
ECS, Inc. International
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 100MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R