ECS-40-20-5PXDU-TR
Partnumber:
ECS-40-20-5PXDU-TR
Manufacturer:
ECS, Inc. International
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 4MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 20pF FUND 150Ohm 2-Pin SMD T/R