ECS-42-16-5P-TR
Partnumber:
ECS-42-16-5P-TR
Manufacturer:
ECS, Inc
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 4.194304MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 16pF FUND 150Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R