ECS-80-18-10X
Partnumber:
ECS-80-18-10X
Manufacturer:
ECS, Inc
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 8MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk