ECS-TXO-2016-33-500-TR
Partnumber:
ECS-TXO-2016-33-500-TR
Manufacturer:
ECS, Inc. International
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator TCXO 50MHz ±2ppm (Tol) ±2.5ppm (Stability) 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-CSMD T/R