ECST1DY475R
Partnumber:
ECST1DY475R
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 4.7uF 20V Y CASE 20%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 5 Ohm 125°C T/R