ECW-F4243JL
Partnumber:
ECW-F4243JL
Manufacturer:
PANASONIC
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Film 0.024uF 400V PP 5% (12.5 X 6 X 8.8mm) Radial 10mm 105°C Bulk