ECW-FD2W335K
Partnumber:
ECW-FD2W335K
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 3.3uF 450V PP 10% (25.3 X 9.8 X 14.6mm) Radial 22.5mm 110°C Bulk