ECW-H16182HVB
Partnumber:
ECW-H16182HVB
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.0018uF 1600V PP 3% (18 X 7 X 19mm) Radial 10mm 105°C Bulk