EDH227M063A9RAA
Partnumber:
EDH227M063A9RAA
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 63V 20% (12.5 X 13mm) SMD 470mA 2000h 105°C T/R