EDK107M035A9HAA
Partnumber:
EDK107M035A9HAA
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 140mA 2000h 85°C T/R