EDK226M035S9GAA
Partnumber:
EDK226M035S9GAA
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 22uF 35V 20% (6.3 X 5.4mm) SMD 60mA 2000h 85°C Automotive T/R