EDR-120-12
Partnumber:
EDR-120-12
Manufacturer:
Mean Well Enterprises
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 10A 120W 7-Pin