EDSTL950/16
Partnumber:
EDSTL950/16
Manufacturer:
On-Shore Technology, Inc
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 16 POS 5mm Solder RA Side Entry Thru-Hole