EDT107M035S9MAA
Partnumber:
EDT107M035S9MAA
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (8 X 10.2mm) SMD 130mA 2000h 125°C Automotive T/R