EDZTE616.8B
Partnumber:
EDZTE616.8B
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Zener Single 6.8V 2% 150mW 2-Pin EMD T/R