EE2-24NUH-L
Partnumber:
EE2-24NUH-L
Manufacturer:
KEMET
products.category:
Relay
Availability:
198300 in stock
SKU:
EE2-24NUH-L
Package
Signal Relay 24VDC 2A DPDT(15x7.5x10)mm SMD