EE2-4.5TNU-L
Partnumber:
EE2-4.5TNU-L
Manufacturer:
NEC/KEMET
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Signal Relay 4.5VDC 2A DPDT(15x9.5x10)mm SMD