EEC-RG0V224VN
Partnumber:
EEC-RG0V224VN
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Supercap 0.22F 3.6V -20% to 80% (10.5 X 5 X 11.5mm) Radial Stacked Coin 5mm 2000h 85°C Bulk