EECF5R5H684
Partnumber:
EECF5R5H684
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Supercap 0.68F 5.5V -30% to 80% (21.5 X 9.5mm) Radial Cylindrical 5mm 1000h 85°C Tray