EECF5R5U105
Partnumber:
EECF5R5U105
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
1588 in stock
SKU:
EECF5R5U105
Package
Cap Supercap 1F 5.5V -20% to 80% (21.5 X 8mm) Radial Cylindrical 5mm 1000h 70°C Tray