EECS5R5H474
Partnumber:
EECS5R5H474
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Supercap 0.47F 5.5V -20% to 150% (19 X 6mm) Radial Stacked Coin 20mm 1000h 70°C Tray