EECS5R5V155
Partnumber:
EECS5R5V155
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Supercap 1.5F 5.5V -20% to 80% (19 X 5.5 X 20.5mm) Radial Cylindrical 5mm 1000h 70°C Tray