EEE-0JA470SR
Partnumber:
EEE-0JA470SR
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 6.3V 20% (5 X 5.4mm) SMD 46mA 2000h 85°C Automotive T/R