EEE-1AA221XP
Partnumber:
EEE-1AA221XP
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 10V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 173mA 2000h 85°C Automotive T/R