EEE-1EA101UP
Partnumber:
EEE-1EA101UP
Manufacturer:
Panasonic
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20% (8 X 6.2mm) SMD 91mA 2000h 85°C Automotive AEC-Q200 T/R