EEE-1EA220SP
Partnumber:
EEE-1EA220SP
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Surface Mount,