EEE-1EA220WR
Partnumber:
EEE-1EA220WR
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Surface Mount, 2121, ROHS COMPLIANT