EEE-1HA220WP
Partnumber:
EEE-1HA220WP
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 22uF 50V 20% (6.3 X 5.4mm) SMD 40mA 1000h 85°C Automotive T/R