EEE-1VA101UAP
Partnumber:
EEE-1VA101UAP
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (8 X 10.2mm) SMD 140mA 1000h 85°C Automotive T/R