EEE-1VA331P
Partnumber:
EEE-1VA331P
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 35V 20% (10 X 10.2mm) SMD 350mA 2000h 85°C Automotive T/R