EEE-2AA100UP
Partnumber:
EEE-2AA100UP
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 100V 20%( 8 X 6.2mm) SMD 50mA 2000h 85°C Automotive T/R