EEE-FK0J102P
Partnumber:
EEE-FK0J102P
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 6.3V 20% (8 X 10.2mm) SMD 600mA 2000h 105°C Automotive T/R