EEE-FK1A102GP
Partnumber:
EEE-FK1A102GP
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF, Surface Mount, 4141, CHIP