EEE-FK1A221XP
Partnumber:
EEE-FK1A221XP
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 2626, CHIP