EEE-FK1H101GP
Partnumber:
EEE-FK1H101GP
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 50V 20% (8 X 10.2mm) SMD 350mA 5000h 105°C Automotive T/R