EEE-FK1H102AM
Partnumber:
EEE-FK1H102AM
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 50V 20% (16 X 16.5mm) SMD 1610mA 5000h 105°C Automotive T/R