EEE-FK1H221GP
Partnumber:
EEE-FK1H221GP
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 50V 20% (10 X 10.2mm) SMD 670mA 5000h 105°C Automotive T/R