EEE-FK1H471AM
Partnumber:
EEE-FK1H471AM
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 50V 20% (16 X 16.5mm) SMD 1.61A 5000h 105°C T/R Automotive AEC-Q200