EEE-FK1V221GP
Partnumber:
EEE-FK1V221GP
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 35V 20% (8 X 10.2mm) SMD 600mA 5000h 105°C Automotive T/R