EEE-FK1V331GP
Partnumber:
EEE-FK1V331GP
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 35V 20% (10 X 10.2mm) SMD 850mA 5000h 105°C Automotive T/R