EEE-FN1H100UR
Partnumber:
EEE-FN1H100UR
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 50V 20% (4 X 5.8mm) SMD 3.5 Ohm 60mA 2000h 105°C Automotive T/R