EEE-FP1V331AL
Partnumber:
EEE-FP1V331AL
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 35V 20% (10 X 10.2mm) SMD 0.06 Ohm 1190mA 2000h 105°C Automotive T/R