EEE-FT1C151AP
Partnumber:
EEE-FT1C151AP
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 150uF 16V 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 0.26 Ohm 300mA 2000h 105°C Automotive T/R