EEE-FT1H331AP
Partnumber:
EEE-FT1H331AP
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 50V 20% (10 X 10.2mm) SMD 0.12 Ohm 900mA 2000h 105°C Automotive T/R