EEE-FT1V101AP
Partnumber:
EEE-FT1V101AP
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 0.26 Ohm 300mA 2000h 105°C Automotive T/R